Hemen sweet bonanza nasıl oynanır anlatmaya başlayalım. Amacımız oyunda daha fazla kazanarak kendimizi büyük hazineye ulaştırmaktır. En az 4 adet şekeri aynı ekranda topladığınız zaman oyun 10 adetli bedava dönüşlere girer. Buna free spin diyoruz. Bu free spinlerde gelen simgeler patlar ve aralarına çarpanlar düşer. Bu çarpanlar topladığınız o dönüşteki kazançları çarpacaktır ve genel kazancınıza eklenecek olan bir bakiye oluşacaktır.

sweet bonanza nedir, sweet bonanza nasıl oynanır, sweet bonanza slot nasıl oynanır

  • Oyunun içindeki meyveler ve simgeler patladıkça üstten yenileri gelir.
  • Eğer yine aynı karakterlileri bir araya getirirseniz üst üste düşen simgeler yine patlayacak ve oyunun o anda atmış olduğu çarpanlar ile kazancınız katlanmış olacaktır.
  • Oyun içerisinde yine en az 3 adet şeker yakalarsanız +5 free spin kazanmış olacaksınız.
  • Bedava dönüşler sırasında yakalayacağınız 4 adet şeker ve fazlasında ise hem + bedava dönüş yakalayacaksınız hem de o anki kazancınız en az 3 ile ayrıca çarpılacaktır.

Her şey tamam hoş ama tam olarak bu oyunun yani sweet bonanzanın hangi sitelerde oynandığına ve oynanırsa gerçekten kazançlı çıkılabileceğine göz atmanın vakti geldi diyorsanız https://burbex.org/sweet-bonanza-hangi-sitelerde-var bağlantısına hemen gidebilirsiniz. Bu bağlantıda yer alan online slot siteleri gerçekten işlerinde en iyileri diyebiliriz. Ayrıca verdikleri bonuslar ve diğer promosyonlar ile her oyuncunun bakması gereken ilk mecralardır.

Sözü daha fazla uzatmadan sizleri oyun ile baş başa bırakıyorum. Bu oyunu sizlere tavsiye ettiğimiz sayfamızdaki casino sitelerinden bir tanesini seçerek gerçek para ile oynamaya ve para kazanmaya başlayabilirsiniz.